Volkswagen Crafter, cargo up to 3,5

Updated 6 days ago
Price
4 500
per mėnesį
Private seller
Klaipėda, Lithuania
Minivan type
Cargo up to 3,5
Date of manufacture
2007-03
Number of seats
3
Fuel type
Diesel
Gearbox
Manual
Mileage
225 309 km
Steering wheel
Right hand drive (RHD)
New / used
Used
First registration country
England
Length
Extended (L3)
Height
High roof (H3)
VIN number
Car loan

Šį ar bet kurį kitą automobilį galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Features / equipment
Other features
Not exploited in Lithuania
Comments
Volkswagen Crafter Luton CR35 109 LWB su liftu, 2007 iki 3,5t, dyzelinis 2461cc variklis, 3 kėdės, mechaninė greičių dėžė. LUTON modelis

Nusipirkau šitą automobilį tik vienkartiniui pervežimui iš Anglijos į Lietuvą. Pervažiavau visą Europą be jokių problemų. Pakrovimas buvo maksimalus - 3,5 tonos iki lubų ir pilnai iki galinių durų - automobilis nebuvo pasėdęs nuo svorio. Pastebėjimas, kad automobilį iki 3,5 tonos gali būti vairuojamas su B kategorija, kaip lengvasis automobilis. Greitį sugebėjau išvystyti iki 110km/h (70mylių/h) ir jaučiau, kad galėjau daugiau spausti, bet neturiu didelės patirties su tokiais dideliais gabaritais, tai nerizikavau.

Greičių dėžė valdosi puikiai, sankaba puiki. Pardavėjas, iš kurio pirkau, sakė, kad praeitais metais keitė turbiną ir dar kažką. Viskas matosi atsidarius kapotą. Variklis dirba puikiai. Galiu pažiūrėti sąskaitą-faktūrą, jeigu domina, bet atsidarius po kapotu viskas matosi. Galinis keltuvas veikia puikiai. Gamintojas deklaruoja, jog kelia iki 500 kg. Kėliau 250 kg ir du žmones, tai nebuvo jokių problemų.

Po mašina nelindau, tad negaliu pasakyti ar važiuoklė puiki, bet jokių pašalinių garsų nėra, manevruoja lengvai, tvarkingai. Kažko labai nėra ką papasakot, nes vairavau tik 4 dienas. Jei dirbčiau darbą su pervežimais, būtinai pasilikčiau, nes būčiau labai patenkintas šituo auto.

Talpa kroviniui: 4m x 2m x 2.15m ir dar talpa virš stogo: 2m x 0.9m x 0.7m

Kėbulas yra nenaujas, virš 10 metų, turi porą mažų įlenkimų, parūdijimų, viskas matosi nuotraukose. Jei reikia daugiau nuotraukų, prašykite ir atsiųsiu į el. paštą.

Žymėjimas padengtas profesionaliai, galėsite nusilupti be problemų. Tai tiesiog limpanti plėvelė.

SVARBU: angliška registracija ir vairas dešinėje.
Seller