LORRIES PP25-8025, boat / watercraft

Bookmarked 26 times Updated 11 days ago
New
Price without VAT
3 950
4 780 € inc. VAT
Gaukite paskolos pasiūlymą
PRIEKABŲ BAZĖ Plungė, Lithuania
+370 607 73333
Seller verified identity
Date of manufacture
2024
Trailer / semi-trailer
Trailer
Type
Boat / watercraft
Axles make
Knott
Number of axles
2
Curb weight, kg
685 kg
Gross weight, kg
2700 kg
Color
Black
Damage
No damages
New / used
New
MOT test expiry
2027
Car loan
Kaip įsigyti priekabą išsimokėtinai? Pasirinkite pageidaujamą mėnesio įmoką ir užpildykite paraišką paskolai gauti. Jeigu atsakymas teigiamas - pinigus pervesime į jūsų sąskaitą. Galite išsirinkti norimą priekabą iš bet kurio pardavėjo. Finansuojama iki 20 000 €, nėra priekabos amžiaus ribojimo.
Pasirinkite paskolos sumą:
4780
Pasirinkite mėnesio įmoką:

Pavyzdžiui, jei suteikiamos paskolos suma yra 4 000 €, kai sutartis 72 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 7.5%, sutarties sudarymo mokestis – 3%, mėnesinis administravimo mokestis - 9 €, BVKKMN – 13.75%, bendra mokėtina suma – 5 776.01 €, mėnesio įmoka – 80.22 €. Jums gali būti pasiūlytos kitos paskolos internetu sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Measurements
Length, mm
8300
Width, mm
2300
Description
100% LED apšvietimas.
PP25-8025 yra vidutinio dydžio dviašė priekaba, skirta vežti katerius ir jachtas, kurių ilgis beveik 8 metrų.
Priekaba, ant kurios lengvai gabensite valtį, motorinę valtį ar jachtą, turi tvirtą rėmą iš uždaro profilio. Be to, jis yra sutvirtintas naudojant keturias skersines atramas ir išilgai rėmo esantį kreiptuvą. Ant kreiptuvo yra keturi apatinių atramų rinkiniai, pagaminti iš poliuretano ratų, kurių skersmuo 260 mm, metaliniai ratlankiai ir apatiniai ritinėliai. Gale yra vadinamasis lopšys, t.y. kilnojamas kilio ritinėlių ir ratų komplektas, kuriame yra trys ratų komplektai su apatiniais ritinėliais. Jo veikimas apsiriboja pakreipimu įkeliant valtį arba iškeliant iš priekabos. Dėl šios ir šoninių atramų sistemos krovinio pakrovimas yra patogus ir nereikalauja daug jėgos.
Gabenama valtis iš šonų paremta ant keturių keturviečių atramų (po dvi iš abiejų pusių). Laikikliuose sumontuoti tvirti poliuretano ratai, kurių skersmuo fi 200 ant plieninių ratlankių.
Rėmo centre, lygiagrečiai jo šonams, yra jau minėtas kreiptuvas, kuris stiprina ir stabilizuoja konstrukciją.
Naudojami poliuretano ratai yra labai atsparūs trinčiai ir mechaniniams pažeidimams. Jie yra kieti, o ypatingas privalumas yra tai, kad jie nepalieka žymių ar įbrėžimų ant valties .

LED lempos su bajonetine jungtimi, yra visiškai sandarios. Todėl galime lengvai panardinti priekabos galinę dalį į vandenį pakrovimo ar iškrovimo metu. Siekiant apsaugoti priekabos paviršių nuo korozijos, jos plieniniai elementai yra karštai cinkuoti, šis procesas apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Tačiau turėtume nepamiršti apie reguliarų valymą ir priežiūrą, ypač kai transporto priemonė liečiasi su sūriu vandeniu.
Priekaba, skirta valtims gabenti , turi galimybę reguliuoti ašies padėtį, priklausomai nuo gabenamo krovinio svorio centro. Modelis taip pat turi WPS (Waterproof system), t.y. papildomas stebulių sandarinimas. Tai neleidžia vandeniui patekti į guolius,ir tai turi įtakos ilgesniam jų tarnavimo laikui ir lėtesniam stebulių bei ašių susidėvėjimui.

ES homologacija (galima registruotis bet kurioje ES šalyje).
Additional information
www.priekabubaze.lt
www.autoplius.lt/priekabubaze

Didžiausias priekabų pasirinkimas Baltijos šalyse
Priekabų bazė:
Priekabų pardavimas • Priekabų dalys • Priekabų nuoma

PAS MUS VISAS PRIEKABAS GALITE ĮSIGYTI LIZINGU
Show more
Seller
Silver partner
Most solid auto-trading companies with longest experience.
Autoplius.lt partner since 2017 March Ads placed: 439
Plungė, Lithuania
  • +370 607 73333
Seller verified identity
PRIEKABŲ BAZĖ
More ads from this seller:
autoplius.lt/priekabubaze
ID: A11081349 LORRIES PP25-8025, boat / watercraft
Car loan