KTM LC 690cc, enduro / adventure

Bookmarked 26 times Updated 8 days ago
Price
9 000
per mėnesį
Private seller Kaunas, Lithuania
+370 614 12771
Export
9 000 €
Date of manufacture
2020-01
Motorcycle type
Enduro / Adventure
Engine
690 cm³, 75 HP (55kW)
Fuel type
Petrol
Cooling system type
Liquid cooling
Kerb weight, kg
145 kg
Mileage
3 300 km
MOT test expiry
2023
First registration country
Lithuania
Gearbox
Manual
Engine type
Four-stroke
Car loan

Šį ar bet kurį kitą motociklą galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo. Paskolos terminas iki 7 metų. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o motociklą išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Features / equipment
Additional equipment
Electric starter Disc brakes
Other features
Service book
Security
ABS
Comments
Parduodamas puikios būklės KTM 690 Enduro R motociklas. Motociklas pirktas is Motoshop, jam galioja gamyklinė garantija pagalbos kelyje paslauga ir kiti dalykai priklausantys naujam motociklui. KTM paruoštas tiek TET kelionems tiek ir vietiniams pasivažinėjimams. Daug sumontuota papildomų priedų.
RadeGarage papildomas kuro bakas ir plaunamas oro filtras, išsprendžiantis pagrindines problemas, mažo originalaus bako ir pakeičiamas niekam tikęs popierinis orginalus oro filtras. Vienu užpylimu galima nuvažiuoti apie 400 km.
Apsauginiai lankai OutbackMototek , saugantys tiek gražias plastmases tiek ir Jūsų nuotaiką po griuvimo išsaugant sveiką radiatorių.
Dominator duslintuvas, pakeičiantis orginalią dūdą, kuri ne tik saugo gamtą, bet ir dusina motociklą, sveria belekiek ir atrodo baisiai (nors čia skonio reikalas)
R&G galinis numerio laikiklis
3Dmoto galinis bagažo laikiklis ir kuro bako propke, sauganti nuo žemių patekimo kuro užpylimo metu.
Carbonadi sonines dangtelių apsaugos.
KTM 450 begių kojele, spalvinga grandines anpsauga, taip pat KTM 450 trumpesne sankabos rankena, kuria vistiek aš nupjoviau ir sutrumpinau, kad galėčiau patogiai spaudyti dviem pirštais.
Ptech variklio apsauga. Nei vienas priedas turintis Dakaro logotipa negali buti blogas.
Visi priedai sumontuoti ant motociklo pirkti nauji, kainas kiekvienas KTM gerbėjas jų žino todėl nevardinsiu. Orginalo gerbėjams orginalias nuimtas dalis atiduosiu gražiai sudėtas į dėžutę. Kainos derinimą ir istorijas "kodėl parduoti", palikime susitikimo metu, jas mielai papasakosiu. Į užsienį neišvažiuoju, parduoti neskubu, todėl, neadekvačių kainų pasiulymų nelaukiu.
Seller
Kaunas, Lithuania
  • +370 614 12771
ID: A11999595 KTM LC, 690cc, enduro / adventure