Dethleffs DL550, caravans

Bookmarked 22 times Updated 2019-11-23
Price
6 900
per mėnesį
Seller
Klaipėda, Lithuania
Export
6 900 €
Date of manufacture
2004-12
MOT test expiry
2021-09
Type
Caravans
Number of seats
8
Number of beds
5
Fuel tank capacity, l
30 l
New / used
Used
First registration country
Switzerland
Water tank, l
25 l
Septic tank, l
10 l
Car loan

Turistinį namelį ar automobilį galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Features / equipment
Interior
Kitchenette Shower Tent
Comments
Parduodamas labai gero stovio kemperis. Buvo ir yra prižiūrimas. Registruotas mažas svoris, kad galėtu tempti ir su lengvuoju automobiliu. Geros C padangos.
Yra elektrinis atkabinto kemperio valdymas pultu, nuleidžiamos kojos, geros būklės galingas gelinis akumuliatorius, 220V jungtis su 15m šarvuotu laidu, dujų ir vandens rezervuarai, šildymo ortakiai visame namelyje, saulės elektrinė su reguliavimo stotele nuolat krauna ir pakrovus automatiškai atsijungia. Interneto stotelė, ištraukiamas prieangis, dušas, dvi kriauklės, 12 ir 220v konverteris, naujai atrestauruota važiuoklė ir stabdžiai, naujas stovėjimo ratas, trys stoglangiai, visur užuolaidos, roletai ir tinkleliai nuo vabzdžių, 4 išorinės talpyklos, dujinė viryklė ir orkaitė, šaldytuvas. Viskas pilnai funkcionuoja, neišlaužyta, visi langai ir stoglangiai sandarūs, visur yra užraktai su raktu. Turi dvi rozetes: buitinė ir transportavimo. Labai geras išplanavimas, tinka didesnei šeimai komfortiškai gyventi.
Keitimai nedomina. Tik skambučiai.
Seller
This site uses cookies to provide you with a great user experience. By using autoplius.lt, you agree to our use of cookies. More info.
I agree